آشنايي با فرش باد - معرفی
معرفی و تاریخچه شرکت فرش باد :
مرکز گردشگري دانشجویان ایران از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه برگزاری سفرهای داخلی و خارجی آغاز نمود. با توجه به دارا بودن مجوزهاي لازم از سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري (تحت قالب شركت مسافرتي فرش باد) ضمن ارائه خدمات گردشگري عمومي، اين مركز تجربيات حرفه اي متعددي را در عرصه تورهای موضوعي، تخصصي و دانشجویی در سابقه خود به ثبت رسانده است.
مؤسسین شرکت از دوره دانشجویی خود در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران مشغول فعالیتهای ایرانگردی و جهانگردی بوده و همواره در برگزاری تورهای دانشجویی برای دانشجویان و اساتید دانشگاهی پیشگام بوده اند. پیش از فارغ التحصیل شدن، بعنوان یکی از زیرمجموعه های مرکز کارآفرینی دانشگاه تهران در خیابان 16 آذر به برگزاری تورهای دانشجویی ویژه تمامی دانشگاه ها می پرداختند و پس ار فارغ التحصیلی اقدام به تأسیس شرکت و اخذ مجوزهای قانونی مربوطه جهت استمرار فعالیت مورد علاقه خود نمودند.
فعاليت ديگر اين مركز، صدور کارت دانشجویی بین المللی ISIC ميباشد (جهت اطلاع از مزاياي اين كارت به قسمت خدمات مراجعه نماييد)، دارندگان اين كارت در بيش از 110 كشور جهان ميتوانند از خدمات آن در زمينه ارائه تخفيف هاي ويژه دانشجويي و گردشگري استفاده نمايند.